Металочерепиця

Металочерепиця

Пропонуємо купити металочерепицю в Україні від виробника у Дніпрі та Вінниці. Наш будинок - це наша фортеця, в якому ми відчуваємо себе комфортно і безпечно. Але настає той самий момент, коли потрібно щось робити або міняти у своєму будинку, і тоді треба прийняти рішення - яким типом покрівельного матеріалу краще облаштувати дах свого будинку - для когось надійний і гарний звичайний шифер, хтось віддає перевагу м'якій покрівлі , а комусь металочерепиця. Металочерепиця - гарний, легкий, сучасний матеріал.


Металочерепиця виготовляється у різних кольорах на нашому підприємстві у Дніпрі та Вінниці. Виконаємо Ваше замовлення на виробництво і продаж металочерепиці за індивідуальним, або стандартним розміром.
Металочерепиця за відносно невеликій вартості, має високі показники міцності і довговічності, а при правильному укладанні - не вимагає значних витрат. Металочерепиця широко використовується як в приватному будівництві, так і при дрібносерійних забудовах. Основні переваги, якими володіє наша металочерепиця у порівнянні з численними конкурентами -  це невелика вага й оптимальне співвідношення ціна / якість матеріалу. Наша металочерепиця є одним з найбільш вдалих рішень для покрівельних робіт - це твердження підтверджують численні позитивні відгуки в її сторону.

 Металочерепиця нашого виробництва ні краплі не поступається звичайній черепиці в міцності, довговічності та естетичності зовнішнього вигляду (і навіть перевершує звичайну черепицю за багатьма показниками), і в той же час набагато менше важить. В умовах нашого клімату це є важливою перевагою, - адже взимку на покрівлю припадає значне навантаження - а, відповідно, і на крокви. Крім того, металочерепиця та профнастил більш стійкі до різких перепадів температур у порівнянні зі звичайною черепицею. При всіх своїх перевагах металочерепиця має приємний зовнішній вигляд і може прикрасити дах будь-якого будинку. Наша металочерепиця - це гарантія високої якості виробу.

Для профілювання металочерепиці застосовується оцинкований лист товщиною 0,5 мм з декоративним полімерним покриттям товщиною 25 мікрон. У виробництво закуповується лист лише першого класу. Типи покриття: поліестер, матовий поліестер. Кількість шарів захисного покриття - не менше 7. Гарантія на покриття - 10 років. Теоретичний термін служби продукції з полімерним покриттям складає 50 років.