Про компанію

Виробництво профнастилу та металочерепиці

Наша місія

ТОВ «Тектум С» працює на ринку покрівельних матеріалів більше 10-ти років і вже відомий споживачеві як надійний і досвідчений виробник профнастилу.

Ми завжди готові запропонувати своїм клієнтам широкий асортимент оцинкованого і пофарбованого профнастилу марок Н-75, Н-60, Н-57, Н-44, ПН-20, С-10 для огороджувальних та несучих покрівельних конструкцій, стали оцинкованої та пофарбованої в рулонах і листах довжиною до 12,0 м, металочерепиці, а також виготовляємо добірні елементи покрівлі довжиною до 2,0 м.

Наше бачення

Весь пропонований металопрокат проходить суворий контроль якості на заводі-виробнику, відповідає ГОСТам підтвердженими сертифікатами якості.

У теперішній час сформувалося напрямок діяльності підприємства ТОВ «Тектум С» - комплектація будівництва. Основними об'єктами комплектації є строющіеся торгові та офісні центри, виробничі і складські комплекси, промислові будівлі і цеху, термінали і ангари, включаючи їх огородження.

Досвід роботи ТОВ «Тектум С» в поєднанні з сучасним обладнанням і новітніми технологіями дозволяють в короткі виробляти якісний, довговічний матеріал.

Ми будемо раді бачити Вас в числі наших клієнтів!

Почему выбирают нас